Diğer özellikler
| Tava Tipi | Tavalar ve Izgara Tavaları |
| Malzeme | Seramik |
| metal türü | Döküm alüminyum |
| Uygulanabilir Soba | Gazlı ve İndüksiyonlu Ocakların Genel Kullanımı |
| Tencere Kapak Tipi | Tencere Kapaksız |
| Kapasite | <1 litre |
| Ürün adı | ızgara kızartma tavası |
| topuz | bakalit topuzu |
| alt | kabartmalı logolu indüksiyon |
| İç kaplama | Kaliteli PTFE, PFOA İÇERMEZ |
| Dış | PTFE ısıya dayanıklı kaplama |
| Kalınlık | 1.8--4.5mm |
| Fabrika sertifikası | TÜV,BV,LFGB,ISO,BSCI |
| Adedi | 800 adet |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
Paketleme ve teslimat
| Paketleme Detayları | renk kutusu karton |
| Satış Birimleri: | Tek öğe |
| Tek paket boyutu: | 55X55X55cm |
| Tek brüt ağırlık: | 5.000 kg |
Tedarik Yeteneği
| Tedarik Yeteneği | Aylık 150000 Adet/Adet |
| Öğe | Değer |
| Tava Tipi | Tavalar ve Izgara Tavaları |
| Malzeme | maden |
| metal türü | Döküm alüminyum |
| Uygulanabilir Soba | Gazlı ve İndüksiyonlu Ocakların Genel Kullanımı |
| Tencere Kapak Tipi | Tencere Kapaksız |
| Kapasite | <1 litre |
| Model Numarası | 111 |
| Ürün adı | ızgara kızartma tavası |
| topuz | bakalit topuzu |
| alt | kabartmalı logolu indüksiyon |
| İç kaplama | Kaliteli PTFE, PFOA İÇERMEZ |
| Dış | PTFE ısıya dayanıklı kaplama |
| Kalınlık | 1.8--4.5mm |
| Fabrika sertifikası | TÜV,BV,LFGB,ISO,BSCI |
| Adedi | 800 adet |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd., COVID-19 salgınının neredeyse son yılı olan 2022'de kuruldu. "Yapışmaz tava yapmak" şeklindeki orijinal amacımıza bağlı kalıyoruz.
Leer, dünya çapında hem OEM hem de ODM aracılığıyla müşterilerimiz için her türlü tavayı üretmektedir. Ayrıca müşterilerimize, tamamen kişiselleştirilmiş tencere tasarımı konusunda mühendislerimizle birlikte sıfırdan çalışma fırsatı da sunuyoruz. Tüm mutfak eşyalarımız ve tencere takımlarımız, Çin'in Zhejiang Eyaleti, Cixi Şehrinde bulunan 150.000 metrekarelik fabrikamızda tasarlanıp üretilmektedir.
Standart 9x13 inçlik bir fırın tepsisi tutar yaklaşık 3 litre veya 12 bardak sıvı ağzına kadar doldurulduğunda. Pratik pişirme ve piş...
Daha Fazlasını GörüntüleHızlı Cevap: Kızartma Tavası Boyutu Nasıl Ölçülür? Kızartma tavası boyut, tavanın üst açıklığı boyunca...
Daha Fazlasını GörüntüleSpagetti Eriştesi Ne Kadar Süre Pişirilir: Doğrudan Cevap Standart kurutulmuş spagetti eriştesi 8 ila 12 dakika markasın...
Daha Fazlasını GörüntüleKısa Cevap: Karbon Çelik Tava Nasıl Baharatlanır? Yapımı karbon çelik tavayı baharatlamak için, birlikte geldiği koruyucu balmumu k...
Daha Fazlasını Görüntüle