Sektöre özgü özellikler
| Tasarım Stili | Ülke |
| Özellik | Sürdürülebilir |
Diğer özellikler
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Tip | Tavalar |
| Uygulanabilir Soba | Gazlı ve İndüksiyonlu Ocakların Genel Kullanımı |
| Wok tipi | Yapışmaz |
| Tencere Kapak Tipi | Cam Kapak |
| Çap | 20cm/24cm/26cm/28cm |
| Tava Tipi | Kızartma Tavaları ve Tavalar |
| metal türü | Alüminyum |
| Sertifikasyon | LFGB |
| Marka Adı | OEM |
| Model Numarası | 11 |
| OEM ve ODM | Kabul edilebilir |
| Malzeme | Aluminyum |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Avantaj | Çevre dostu Doğal Sağlıklı |
| Kullanım | Ev Yemekleri |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Adedi | 1000 adet |
| Örnek | Mevcut |
| Stil | Modren |
| Paket | Çoklu Torba Renk Kutusu |
Paketleme ve teslimat
| Paketleme Detayları | Opp torba veya renkli kutu veya beyaz kutu veya özelleştirme |
| Liman | NINGBO, ŞANGAY |
| Satış Birimleri: | Tek öğe |
| Tek paket boyutu: | 30X30X20cm |
| Tek brüt ağırlık: | 5.000 kg |
Tedarik Yeteneği
| Tedarik Yeteneği | Haftalık 5000 Adet/Adet |
| Öğe | Değer |
| Tip | Tavalar |
| Uygulanabilir Soba | Gazlı ve İndüksiyonlu Ocakların Genel Kullanımı |
| Wok tipi | Yapışmaz |
| Tencere Kapak Tipi | Cam Kapak |
| Çap | 20cm/24cm/26cm/28cm |
| Tasarım Stili | Ülke |
| Tava Tipi | Kızartma Tavaları ve Tavalar |
| metal türü | Alüminyum |
| Sertifikasyon | LFGB |
| Özellik | Sürdürülebilir |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | OEM |
| Model Numarası | 11 |
| OEM ve ODM | Kabul edilebilir |
| Malzeme | Aluminyum |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Avantaj | Çevre dostu Doğal Sağlıklı |
| Kullanım | Ev Yemekleri |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Adedi | 1000 adet |
| Örnek | Mevcut |
| Stil | Modren |
| Paket | Çoklu Torba Renkli Kutu |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd., COVID-19 salgınının neredeyse son yılı olan 2022'de kuruldu. "Yapışmaz tava yapmak" şeklindeki orijinal amacımıza bağlı kalıyoruz.
Leer, dünya çapında hem OEM hem de ODM aracılığıyla müşterilerimiz için her türlü tavayı üretmektedir. Ayrıca müşterilerimize, tamamen kişiselleştirilmiş tencere tasarımı konusunda mühendislerimizle birlikte sıfırdan çalışma fırsatı da sunuyoruz. Tüm mutfak eşyalarımız ve tencere takımlarımız, Çin'in Zhejiang Eyaleti, Cixi Şehrinde bulunan 150.000 metrekarelik fabrikamızda tasarlanıp üretilmektedir.
Standart 9x13 inçlik bir fırın tepsisi tutar yaklaşık 3 litre veya 12 bardak sıvı ağzına kadar doldurulduğunda. Pratik pişirme ve piş...
Daha Fazlasını GörüntüleHızlı Cevap: Kızartma Tavası Boyutu Nasıl Ölçülür? Kızartma tavası boyut, tavanın üst açıklığı boyunca...
Daha Fazlasını GörüntüleSpagetti Eriştesi Ne Kadar Süre Pişirilir: Doğrudan Cevap Standart kurutulmuş spagetti eriştesi 8 ila 12 dakika markasın...
Daha Fazlasını GörüntüleKısa Cevap: Karbon Çelik Tava Nasıl Baharatlanır? Yapımı karbon çelik tavayı baharatlamak için, birlikte geldiği koruyucu balmumu k...
Daha Fazlasını Görüntüle